Presidenti i Republikës së Shqipërisë

Lajme

b3c4d97a 8642 4bd8 b6d1 ebbb9a183e16

Lajme

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Sh. T. Z Bajram Begaj, iu bashkua sot fushatës globale të Ndërgjegjësimit për Autizmin

Ndërtesa e Institucionit të Pesidencës së Republikës së Shqipërisë, u ndriçua me blu, ngjyrën...

Lexo më shumë Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Sh. T. Z Bajram Begaj, iu bashkua sot fushatës globale të Ndërgjegjësimit për Autizmin

logo e institucionit Presidenti slider

Lajme

Presidenti Begaj, mesazh në Ditën Ndërkombëtare të Librit për Fëmijë

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Sh. T. Z Bajram Begaj, përcolli sot një mesazh në Ditën...

Lexo më shumë Presidenti Begaj, mesazh në Ditën Ndërkombëtare të Librit për Fëmijë

3817bb59 7691 4491 a2f4 e40c17a832f6

Lajme

Presidenti Begaj, mesazh për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj, përcolli sot një mesazh për 15-vjetorin e anëtarësimit...

Lexo më shumë Presidenti Begaj, mesazh për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO

34709885 bea5 4c01 83b2 2df9cc47afb8

Lajme

Presidenti Begaj, pret në takim Raportuesen për Shqipërinë në Parlamentin Evropian, Isabel Santos

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Sh. T. Z. Bajram Begaj, priti sot në një takim Raportuesen për...

Lexo më shumë Presidenti Begaj, pret në takim Raportuesen për Shqipërinë në Parlamentin Evropian, Isabel Santos

lisa

Lajme

Presidenti Begaj, pret në takim Komandantin e Gardës Kombëtare të New Jersey,Gjeneralmajor Lisa Hou

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj, priti sot në një takim Komandantin e Gardës Kombëtare...

Lexo më shumë Presidenti Begaj, pret në takim Komandantin e Gardës Kombëtare të New Jersey,Gjeneralmajor Lisa Hou

WhatsApp Image 2024 04 03 at 13.04.32

Lajme

Presidenti Begaj: Më 24 Mars 1999 NATO dhe SHBA shpëtuan Kosovën dhe stabilizuan Ballkanin

Presidenti i Republikës së Shqipërisë Sh. T .Z. Bajram Begaj, përcolli sot një mesazh në 25-vjetorin e...

Lexo më shumë Presidenti Begaj: Më 24 Mars 1999 NATO dhe SHBA shpëtuan Kosovën dhe stabilizuan Ballkanin

IMG 7069

Lajme

Presidenti Begaj, takim pune me Presidentin e Malit të Zi, Jakov Milatoviç

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj, zhvilloi sot një takim pune me Presidentin e Malit të Zi,...

Lexo më shumë Presidenti Begaj, takim pune me Presidentin e Malit të Zi, Jakov Milatoviç

logo e institucionit Presidenti slider

Lajme

Presidenti Begaj: Lutje të sinqerta për një shërim të shpejtë dhe të plotë për Princeshën Kate

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Sh. T. Z. Bajram Begaj, shprehu mbështetjen e tij për Princeshë...

Lexo më shumë Presidenti Begaj: Lutje të sinqerta për një shërim të shpejtë dhe të plotë për Princeshën Kate

logo e institucionit Presidenti slider

Lajme

Presidenti Begaj, telegram ngushëllimi dhe kurorë me lule për ndarjen nga jeta të “Mjeshtrit të Madh”, Jorgo Papingji

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z Bajram Begaj, dërgoi një kurorë lulesh në homazhet e zhvilluara për...

Lexo më shumë Presidenti Begaj, telegram ngushëllimi dhe kurorë me lule për ndarjen nga jeta të “Mjeshtrit të Madh”, Jorgo Papingji

WhatsApp Image 2024 04 03 at 1.03.43 PM

Lajme

Presidenti i Republikës Sh. T. Z Bajram Begaj, uroi sot besimtarët bektashinj për Festën e Sulltan Novruzit e cila për ta përkon me ditëlindjen e Imam Aliut në Qabe

Për të nderuar festën më të rëndësishme të bektashinjve, Presidenti i Republikës zhvilloi një...

Lexo më shumë Presidenti i Republikës Sh. T. Z Bajram Begaj, uroi sot besimtarët bektashinj për Festën e Sulltan Novruzit e cila për ta përkon me ditëlindjen e Imam Aliut në Qabe

IMG 6598

Lajme

Presidenti Begaj pranon Letër Kredencialet e Ambasadorit të Sulltanatit tё Omanit, Sayyid Nazar Aljulanda Majid Al-Said

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z Bajram Begaj, pranoi sot Letër Kredencialet e Ambasadorit të Sulltanatit...

Lexo më shumë Presidenti Begaj pranon Letër Kredencialet e Ambasadorit të Sulltanatit tё Omanit, Sayyid Nazar Aljulanda Majid Al-Said

IMG 6600

Lajme

Presidenti Begaj pranon Letrat Kredenciale të Ambasadorit të Mbretërisë së Norvegjisë, Andreas Gaarder

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z Bajram Begaj, priti sot Ambasadorin e ri të Mbretërisë së Norvegjisë...

Lexo më shumë Presidenti Begaj pranon Letrat Kredenciale të Ambasadorit të Mbretërisë së Norvegjisë, Andreas Gaarder