Presidenti i Republikës së Shqipërisë

Lajme

IMG 5666

Lajme

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj, me kampionët e Shqipërisë

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Sh. T. Z. Bajram Begaj, priti në një ceremoni të veçantë...

Lexo më shumë Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj, me kampionët e Shqipërisë

IMG 5683

Lajme

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Sh. T. Z. Bajram Begaj, pranon Letër Kredencialet e Ambasadorit të ri të Pakistanit

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Sh. T. Z. Bajram Begaj, priti sot Ambasadorin e ri, jo rezident,...

Lexo më shumë Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Sh. T. Z. Bajram Begaj, pranon Letër Kredencialet e Ambasadorit të ri të Pakistanit

WhatsApp Image 2024 05 27 at 10.50.15

Lajme

Presidenti Begaj vizitë në qytetin e Vlorës me Presidenten e Republikës së Sllovenisë, Nataša Pirc Musar

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Sh. T. Z. Bajram Begaj, bashkë më Presidenten e Republikës së...

Lexo më shumë Presidenti Begaj vizitë në qytetin e Vlorës me Presidenten e Republikës së Sllovenisë, Nataša Pirc Musar

WhatsApp Image 2024 05 23 at 20.47.59

Lajme

Presidenti Begaj pret në një ceremoni shtetërore Presidenten e Republikës së Sllovenisë, Nataša Pirc Musar

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Sh. T. Z. Bajram Begaj, priti sot në një ceremoni shtetërore...

Lexo më shumë Presidenti Begaj pret në një ceremoni shtetërore Presidenten e Republikës së Sllovenisë, Nataša Pirc Musar

IMG 4964

Lajme

Presidenti i Republikës pret kandidatin për eurodeputet, Muharrem Salihu

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Sh. T. Z. Bajram Begaj, priti në një takim aktivistin dhe...

Lexo më shumë Presidenti i Republikës pret kandidatin për eurodeputet, Muharrem Salihu

IMG 4942

Lajme

Presidenti Begaj: Është gjithmonë kënaqësi të shkëmbej mendime dhe opinione me Presidentin Moisiu

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj, priti sot në një takim ish-Presidentin e Shqipërisë, z....

Lexo më shumë Presidenti Begaj: Është gjithmonë kënaqësi të shkëmbej mendime dhe opinione me Presidentin Moisiu

IMG 4926

Lajme

Presidenti Begaj, së bashku me Zonjën e Parë, vizitë në kopshtin “Dielli” në Tiranë

Sot, në Ditën Ndërkombëtare të Bletëve, Presidenti i Republikës, Sh. T. Z Bajram Begaj, së bashku me...

Lexo më shumë Presidenti Begaj, së bashku me Zonjën e Parë, vizitë në kopshtin “Dielli” në Tiranë

WhatsApp Image 2024 05 18 at 11.08.49

Aktivitetet, Lajme

Zonja e Parë, Armanda Begaj, vizitë me një grup nxënësish tek Torra Veneciane në Durrës. “Vizitoni muzeumet! Zbuloni tashëgiminë historike e kulturore të vendit tonë”!

Në Ditën Ndërkombëtare të Muzeve, Zonja e Parë, Armanda Begaj, e shoqëruar nga një grup nxenësish...

Lexo më shumë Zonja e Parë, Armanda Begaj, vizitë me një grup nxënësish tek Torra Veneciane në Durrës. “Vizitoni muzeumet! Zbuloni tashëgiminë historike e kulturore të vendit tonë”!

WhatsApp Image 2024 05 18 at 08.32.44

Aktivitetet, Lajme

Zonja e Parë, Armanda Begaj, vizitë në laboratorin TIK të shkollës 9-vjeçare “Lasgush Poradeci”, Tiranë

Zonja e Parë, Armanda Begaj, së bashku me Ministren e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët, znj. Bora...

Lexo më shumë Zonja e Parë, Armanda Begaj, vizitë në laboratorin TIK të shkollës 9-vjeçare “Lasgush Poradeci”, Tiranë

WhatsApp Image 2024 05 17 at 17.25.33

Aktivitetet, Lajme

Zonja Armanda Begaj bashkohet me gëzimin e Festës së Abetares së fëmijëve në fshatrat Kashar dhe Ndroq të Tiranës

Zonja e Parë, Armanda Begaj, ishte pjesë e festës tradicionale të Abetares në shkollën “Qemal Cena”...

Lexo më shumë Zonja Armanda Begaj bashkohet me gëzimin e Festës së Abetares së fëmijëve në fshatrat Kashar dhe Ndroq të Tiranës

WhatsApp Image 2024 05 17 at 09.37.49

Lajme

Presidenti Begaj viziton Mirditën. Bën bashkë socialistë e demokratë, i gatshëm për të mbështetur projektet që zhvillojnë trevën: Turizëm historik të lidhur me religjionin

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Sh. T. Z. Bajram Begaj, zhvilloi sot një vizitë në Mirditë, ku...

Lexo më shumë Presidenti Begaj viziton Mirditën. Bën bashkë socialistë e demokratë, i gatshëm për të mbështetur projektet që zhvillojnë trevën: Turizëm historik të lidhur me religjionin

IMG 3641

Lajme

Presidenti Begaj pranon Letrat Kredenciale të Ambasadorit të ri të Republikës së Qipros, jo rezident në Shqipëri

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Sh. T. Z. Bajram Begaj, priti sot Ambasadorin e ri të Republikës...

Lexo më shumë Presidenti Begaj pranon Letrat Kredenciale të Ambasadorit të ri të Republikës së Qipros, jo rezident në Shqipëri