Presidenti i Republikës së Shqipërisë

Aktivitetet

WhatsApp Image 2024 04 19 at 19.09.10

Aktivitetet

Zonja Begaj, vizitë në Elbasan me nxënësit e klasës së pestë të shkollës 9-vjeçare “Sylë  Harri” të Elbasanit

Në Ditën Ndërkombëtare të Monumenteve dhe Siteve Arkeologjike, Zonja Begaj ftoi nxënësit e  klasës...

Lexo më shumë Zonja Begaj, vizitë në Elbasan me nxënësit e klasës së pestë të shkollës 9-vjeçare “Sylë  Harri” të Elbasanit

IMG 7706

Aktivitetet

Zonja Begaj në Vaun e Dejes në ndihmë të shëndetit të grave dhe të fëmijëve me aftësi ndryshe

Zonja Armanda Begaj ishte sot në Bashkinë e Vaut të Dejës, nga ku bëri apel për depistimin e grave dhe...

Lexo më shumë Zonja Begaj në Vaun e Dejes në ndihmë të shëndetit të grave dhe të fëmijëve me aftësi ndryshe

thumbnail IMG 0178

Aktivitetet

Në Ditën Botërore të Shëndetit Mendor, Zonja Begaj: Bashkë mund të ndërtojmë një të ardhme më të shëndetshme për mendjen dhe shpirtin!

“Çdokush është i ekspozuar ndaj fenomeneve që çojnë në mungesë të mireqënies të shëndetit...

Lexo më shumë Në Ditën Botërore të Shëndetit Mendor, Zonja Begaj: Bashkë mund të ndërtojmë një të ardhme më të shëndetshme për mendjen dhe shpirtin!

Zp

Aktivitetet

Zonja e Parë e Shqipërisë, Armanda Begaj merr pjesë në Konferencën Rajonale të Nivelit të Lartë “Fuqia e zgjedhjes: Arritja e autonomisë trupore për gratë dhe vajzat”

Më datën 5 tetor 2023, në Shkup, me mbështetjen e Zonjës së Parë të Maqedonisë së Veriut, Elizabeta...

Lexo më shumë Zonja e Parë e Shqipërisë, Armanda Begaj merr pjesë në Konferencën Rajonale të Nivelit të Lartë “Fuqia e zgjedhjes: Arritja e autonomisë trupore për gratë dhe vajzat”

a8cdc897 fc6a 429e a877 92803fc4fd79

Aktivitetet

“Tetori rozë” – ndërgjegjësim dhe solidaritet

Gjatë 31 ditëve të muajit tetor secili nga ne duhet të ketë një moment reflektimi për atë  se...

Lexo më shumë “Tetori rozë” – ndërgjegjësim dhe solidaritet

WhatsApp Image 2023 09 11 at 5.26.37 PM6

Aktivitetet

Fillimi i shkollës – Zonja e Parë, Armanda Begaj viziton shkollën 9-vjeçare “Bashkim Berisha” në Ndroq

Me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor, Zonja e Parë, Armanda Begaj zgjodhi ta kalonte këtë ditë...

Lexo më shumë Fillimi i shkollës – Zonja e Parë, Armanda Begaj viziton shkollën 9-vjeçare “Bashkim Berisha” në Ndroq

Aktivitetet, Lajme

Presidenti Begaj dhe Zonja e Parë Armanda Begaj presin fëmijët e Institutit Arsimor “Time Center”

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bajram Begaj dhe Zonja e Parë, Armanda Begaj, pritën në Institucionin e...

Lexo më shumë Presidenti Begaj dhe Zonja e Parë Armanda Begaj presin fëmijët e Institutit Arsimor “Time Center”

IMG 20230614 WA0020

Aktivitetet

Presidenti Begaj, Zonja e Parë dhe stafi i Institucionit të Presidentit dhurojnë gjak

Sot, në Ditën Ndërkombëtare të Dhurimit të Gjakut, Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bajram Begaj dhe...

Lexo më shumë Presidenti Begaj, Zonja e Parë dhe stafi i Institucionit të Presidentit dhurojnë gjak

thumbnail Pyet Gjysherit 24

Aktivitetet, Lajme

Nën kujdesin e Zonjës së Parë hapet në Institucionin e Presidentit ekspozita “Kujtesa si mision dhe dialog midis brezave”

Me iniciativën dhe interesimin e Zonjës së Parë, Armanda Begaj, u hap në Institucionin e Presidentit...

Lexo më shumë Nën kujdesin e Zonjës së Parë hapet në Institucionin e Presidentit ekspozita “Kujtesa si mision dhe dialog midis brezave”

1 Qershori scaled

Lajme, Aktivitetet

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bajram Begaj dhe Zonja e Parë, Armanda Begaj, festojnë me fëmijët

Fëmijët e ushtarakëve në misione paqeruajtëse, fëmijët e shtëpisë së foshnjës “Hannah dhe...

Lexo më shumë Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bajram Begaj dhe Zonja e Parë, Armanda Begaj, festojnë me fëmijët

thumbnail Presidenti Begaj Voton 2

Aktivitetet

Zonja e Parë Armanda Begaj viziton Muzeun Historik “Gjergj Kastrioti, Skënderbej” në Krujë

Zonja e parë Armanda Begaj vizitoi sot në Ditën Ndërkombëtare të Muzeve, Muzeun Kombëtar “Gjergj...

Lexo më shumë Zonja e Parë Armanda Begaj viziton Muzeun Historik “Gjergj Kastrioti, Skënderbej” në Krujë

Vizita e Presidentit Polak 6 scaled

Aktivitetet

Zonja e Parë Armanda Begaj mirëpret Zonjën e Parë të Polonisë, Agatha Kornhauser-Duda dhe vizitojnë Institutin ‘’Ramazan Kabashi’’

Presidenti i Republikës së Polonisë, zoti Andrzej Duda, në vizitën shtetërore në Shqipëri u shoqërua...

Lexo më shumë Zonja e Parë Armanda Begaj mirëpret Zonjën e Parë të Polonisë, Agatha Kornhauser-Duda dhe vizitojnë Institutin ‘’Ramazan Kabashi’’