Presidenti i Republikës së Shqipërisë

Mesazhe

original B749D2E6 DC1F 4D87 BA33 98637C069CC9

Mesazhe

Mesazhi i Presidentit Begaj pas ndarjes nga jeta të At Arthur Liolin

Me keqardhje mësova lajmin për ndarjen nga jeta të At Arthur Liolin, Kancelar i Kryepeshkopatës Ortodokse...

Lexo më shumë Mesazhi i Presidentit Begaj pas ndarjes nga jeta të At Arthur Liolin

Mesazhe

Mesazhi i Presidentit Begaj pas ndarjes nga jeta të Presidentit Giorgio Napolitano

I shpreh ngushëllimet më të ndjera familjes së Presidentit Giorgio Napolitano, miqve të tij dhe gjithë...

Lexo më shumë Mesazhi i Presidentit Begaj pas ndarjes nga jeta të Presidentit Giorgio Napolitano

Mesazhe

Mesazhi i Presidentit Begaj për ndarjen nga jeta të aktorit Lutfi Hoxha

Lutfi Hoxha përmes roleve të shumta në kinematografi dhe falë afërsisht shtatë dekadave jetë skenike...

Lexo më shumë Mesazhi i Presidentit Begaj për ndarjen nga jeta të aktorit Lutfi Hoxha

Mesazhe

Mesazhi i Presidentit Begaj për nisjen e fillimit të shkollës

Suksese në vitin e ri shkollor për çdo nxënës, mësues dhe prind në Shqipëri, e në veçanti për të...

Lexo më shumë Mesazhi i Presidentit Begaj për nisjen e fillimit të shkollës

Mesazhe

Presidenti Begaj i drejtohet me një mesazh Kuvendit me rastin e çeljes së sesionit parlamentar 2023-2024

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bajram Begaj i është drejtuar me një mesazh Kuvendit të Republikës së...

Lexo më shumë Presidenti Begaj i drejtohet me një mesazh Kuvendit me rastin e çeljes së sesionit parlamentar 2023-2024

Mesazhe

Mesazhi i Presidentit Begaj në Ditën e Shenjtërimit të Nënë Terezës

Shenjt Tereza e Kalkutës, dëshmi e gëzimit, që buron nga dashuria për jetën dhe për madhështinë e...

Lexo më shumë Mesazhi i Presidentit Begaj në Ditën e Shenjtërimit të Nënë Terezës

Lajme, Mesazhe

Presidenti Begaj i dërgon telegram urimi Presidentit Zelenskyy me rastin e Ditës së Pavarësisë së Ukrainës

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bajram Begaj, i dërgoi një telegram urimi Presidentit të Ukrainës,...

Lexo më shumë Presidenti Begaj i dërgon telegram urimi Presidentit Zelenskyy me rastin e Ditës së Pavarësisë së Ukrainës

Mesazhe

Mesazhi i Presidentit Begaj mbi ndarjen nga jeta të Akademikut Bahri Beci

Mësova me dhimbje për ndarjen nga jeta të Akademikut Bahri Beci. Profesor Beci ishte një autoritet...

Lexo më shumë Mesazhi i Presidentit Begaj mbi ndarjen nga jeta të Akademikut Bahri Beci

thumbnail 366225200 258723350266776 4559898282431206775 n

Mesazhe

Mesazhi i Presidentit Begaj në nderim të Komisar Gani Malushit

Dëshmori i Atdheut, Komisar Gani Malushi do të nderohet gjithmonë si shembull frymëzimi për Policinë e...

Lexo më shumë Mesazhi i Presidentit Begaj në nderim të Komisar Gani Malushit

Mesazhe

Prof. Eqrem Çabej, emri më përfaqësues i shkencave albanologjike

Shpreh gjithë nderimin dhe mirënjohjen time si President i Republikës së Shqipërisë për Prof. Eqrem...

Lexo më shumë Prof. Eqrem Çabej, emri më përfaqësues i shkencave albanologjike

Mesazhe

Presidenti Begaj zhvillon bisedë telefonike me Presidenten e Sllovenisë Pirc Musar

Presidenti i Republikës Sh.T.Z.Bajram Begaj zhvilloi sot një bisedë telefonike me Presidenten e...

Lexo më shumë Presidenti Begaj zhvillon bisedë telefonike me Presidenten e Sllovenisë Pirc Musar

Mesazhe

Mesazhi i Presidentit Begaj për 101 vjetorin e vendosjes së marrëdhënieve diplomatike me Shtetet e Bashkuara

Në këtë 101 vjetor të vendosjes së marrëdhënieve diplomatike me Shtetet e Bashkuara, shohim me krenari...

Lexo më shumë Mesazhi i Presidentit Begaj për 101 vjetorin e vendosjes së marrëdhënieve diplomatike me Shtetet e Bashkuara