Presidenti i Republikës së Shqipërisë

Lajme

osbe

Lajme

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj pret në një takim kortezie Shefin e Prezencës së OSBE në Shqipëri, Ambasadorin, Sh. T. Z. Vincenzo Del Monaco

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj priti në një takim kortezie Shefin e Prezencës së OSBE...

Lexo më shumë Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj pret në një takim kortezie Shefin e Prezencës së OSBE në Shqipëri, Ambasadorin, Sh. T. Z. Vincenzo Del Monaco

presidenti i republikes begaj

Lajme, Mesazhe

Mesazhi i Presidentit të Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj drejtuar deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë, me rastin e nisjes së sesionit të ri parlamentar

REPUBLIKA E SHQIPЁRISЁ PRESIDENTI Tiranë më, 5 Shtator 2022   Të nderuar Zonja dhe zotërinj...

Lexo më shumë Mesazhi i Presidentit të Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj drejtuar deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë, me rastin e nisjes së sesionit të ri parlamentar

rita ora 1

Lajme

Presidenti Begaj vlerëson artisten shqiptare me famë botërore Rita Ora me Titullin e lartë “Naim Frashëri”

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj dekoroi me Titullin “Naim Frashëri” artisten e...

Lexo më shumë Presidenti Begaj vlerëson artisten shqiptare me famë botërore Rita Ora me Titullin e lartë “Naim Frashëri”

Lajme

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj do të mirëpresë në Tiranë Presidentin e Italisë, Sh. T. Z. Sergio Mattarella

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj do të mirëpresë, në dt. 7-8 shtator 2022, Presidentin e...

Lexo më shumë Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj do të mirëpresë në Tiranë Presidentin e Italisë, Sh. T. Z. Sergio Mattarella

presidenti begaj takim me kryeministrin e luksemburgut

Lajme

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj priti Kryeministrin e Luksemburgut, Sh. T. Z. Xavier Bettel

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj priti sot në një takim Kryeministrin e Luksemburgut, Sh....

Lexo më shumë Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj priti Kryeministrin e Luksemburgut, Sh. T. Z. Xavier Bettel

luiza gega foto

Lajme

Presidenti Begaj zhvillon një bisedë telefonike me kampionen Luiza Gega

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj ka zhvilluar një bisedë telefonike me kampionen e...

Lexo më shumë Presidenti Begaj zhvillon një bisedë telefonike me kampionen Luiza Gega

betohet shefi shtabit te pergjithshem5

Lajme

Reagim i Presidentit Begaj për ngjarjen në uzinën e Gramshit

“Ngjarjen në uzinën e Gramshit po e ndjek me shumë vëmendje. Jam në komunikim të vazhdueshëm me...

Lexo më shumë Reagim i Presidentit Begaj për ngjarjen në uzinën e Gramshit

presidenti begaj ambasadori i vatikanit

Lajme

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj pret në një takim kortezie Ambasadorin e Vatikanit në Tiranë, Nunci Apostolik, Kryepeshkop Imzot Luigi Bonazzi

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj priti në një takim kortezie Ambasadorin e Vatikanit në...

Lexo më shumë Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj pret në një takim kortezie Ambasadorin e Vatikanit në Tiranë, Nunci Apostolik, Kryepeshkop Imzot Luigi Bonazzi

presidenti begaj ambasadori norvegjise

Lajme

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj pret në një takim kortezie Ambasadorin e Mbretërisë së Norvegjisë, Sh. T. Z. Jens Erik Grøndahl

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj priti në një takim kortezie Ambasadorin e Mbretërisë së...

Lexo më shumë Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj pret në një takim kortezie Ambasadorin e Mbretërisë së Norvegjisë, Sh. T. Z. Jens Erik Grøndahl

presidenti begaj komandanti KFOR

Lajme

Presidenti Begaj pritet në takim nga Komandanti i KFOR-it, Gjeneral Major Ferenc Kajári

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj është pritur në takim nga Komandanti i KFOR-it, Gjeneral...

Lexo më shumë Presidenti Begaj pritet në takim nga Komandanti i KFOR-it, Gjeneral Major Ferenc Kajári

presidenti begaj takim me opoziten shqiptare kosove

Lajme

Presidenti Begaj zhvillon takime me drejtues të opozitës parlamentare shqiptare dhe përfaqësues të partive minoritare në Kosovë

Në ditën e dytë të vizitës në Kosovë, Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj është takuar,...

Lexo më shumë Presidenti Begaj zhvillon takime me drejtues të opozitës parlamentare shqiptare dhe përfaqësues të partive minoritare në Kosovë

presidenti begaj kryeministri kurti e1660576490759

Lajme

Presidenti Begaj takon Kryeministrin Kurti dhe Kryeparlamentarin Konjufca: Mbështetja ime e palëkundur për Kosovën dhe interesat e saj

Prishtinë Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj ka zhvilluar sot pasdreke takime me Kryetarin e...

Lexo më shumë Presidenti Begaj takon Kryeministrin Kurti dhe Kryeparlamentarin Konjufca: Mbështetja ime e palëkundur për Kosovën dhe interesat e saj