Kushtetuta e Shqipërisë

Programi i Transparencës

Simbolet Kombëtare

Lajmet

Lajmet e fundit të publikuara

Galeria

Vizito Shqipërinë

2 days ago

Ilir Meta

Të dashur miq,
Në këtë ditë feste dhe optimizmi pranveror, që simbolizon lindjen e shpresës, rigjallërimin e natyrës dhe përkon me lindjen e Imam Aliut, dua t’i uroj mbarë popullit shqiptar dhe në veçanti besimtarëve bektashianë kudo ndodhen: Gëzuar Festën e Sulltan Novruzit!
Shëndet dhe mbarësi paçi gjithmonë në familjet tuaja! Zoti e bekoftë Shqipërinë dhe kombin shqiptar!🇦🇱
... See MoreSee Less

View on Facebook

#Gëzuar #Festën e #SulltanNovruzit! #Shëndet dhe #mbarësi paçi gjithmonë në #familjet tuaja! #Zoti e bekoftë #Shqipërinë dhe #kombin shqiptar!🇦🇱 2/2