Presidenti i Republikës së Shqipërisë

download

Lajme

Presidenti Begaj pret në një takim lamtumire Ambasadoren e Francës, Sh.S.Znj. Elisabeth Barsacq

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bajram Begaj priti sot në një takim lamtumire Ambasadoren e Francës, Sh.S.Znj. Barsacq.

Presidenti Begaj falënderoi Ambasadoren për përpjekjet e saj në thellimin e mëtejshëm të bashkëpunimit mes Francës dhe Shqipërisë. 

Kreu i Shtetit i uroi suksese Ambasadores në detyrat e ardhshme.