Presidenti Meta viziton dhe i shpreh ngushëllimet familjes së major Klodian Tanushit

Presidenti Meta viziton dhe i shpreh ngushëllimet familjes së major Klodian Tanushit

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Ilir Meta bën një vizitë ngushëlluese në familjen e major Klodian Tanushit, i cili humbi jetën në krye të detyrës gjatë misionit në Letoni.

Presidenti Meta shprehu dhimbjen e thellë për humbjen e një ushtaraku shembullor e patriot.