Presidenti i Republikës së Shqipërisë

presidenti begaj kryeministri kurti e1660576490759

Foto Galeria, Galeria

Presidenti Begaj takon Kryeministrin Kurti dhe Kryeparlamentarin Konjufca: Mbështetja ime e palëkundur për Kosovën dhe interesat e saj