Presidenti i Republikës së Shqipërisë

IMG 20230628 WA0003

Foto Galeria, Galeria

Presidenti Begaj takohet me Presidentin e Bullgarisë, Rumen Radev dhe me Ministrin e Jashtëm të Turqisë, Hakan Fidan