Presidenti i Republikës së Shqipërisë

IMG 4942

Lajme

Presidenti Begaj: Është gjithmonë kënaqësi të shkëmbej mendime dhe opinione me Presidentin Moisiu

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj, priti sot në një takim ish-Presidentin e Shqipërisë, z. Alfred Moisiu.
Pas këtij takimi, Presidenti Begaj ndau në profilin e tij zyrtar në Facebook foton e shtrëngimit të duarve të shoqëruar me frazën:
”Është gjithmonë kënaqësi të shkëmbej mendime dhe opinione me Presidentin Moisiu”.