Presidenti i Republikës së Shqipërisë

Lajme

Lajme

Presidenti Begaj uron për rizgjedhjen Presidentin e Azerbajxhanit, Ilham Aliyev

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj, zhvilloi sot një  telefonatë  me Presidentin e...

Lexo më shumë Presidenti Begaj uron për rizgjedhjen Presidentin e Azerbajxhanit, Ilham Aliyev

IMG 2784

Lajme

Presidenti Begaj, mëngjes pune me Ministrin për Evropën dhe Punët e Jashtme, z. Igli Hasani

Presidenti i Republikës, SH. T. Z. Bajram Begaj, zhvilloi sot një mëngjes pune me Ministrin për Evropën...

Lexo më shumë Presidenti Begaj, mëngjes pune me Ministrin për Evropën dhe Punët e Jashtme, z. Igli Hasani

Lajme

Dekretet mbi emërimet dhe lirimet e Ambasadorëve

Presidenti i Republikës, me propozim të Kryeministrit, dekretoi lirimet dhe emërimet e Ambasadorëve, si...

Lexo më shumë Dekretet mbi emërimet dhe lirimet e Ambasadorëve

IMG 2401

Lajme

Presidenti Begaj: “B40”, një angazhim serioz për bashkëpunimin rajonal dhe zhvillimin e qëndrueshëm

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Sh. T. Z. Bajram Begaj, mori pjesë në samitin “Rrjeti i...

Lexo më shumë Presidenti Begaj: “B40”, një angazhim serioz për bashkëpunimin rajonal dhe zhvillimin e qëndrueshëm

IMG 2305

Lajme

Presidenti Begaj: Marrëdhëniet shqiptaro-turke janë të një rëndësie strategjike

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj, priti sot Ministrin e Jashtëm të Republikës së...

Lexo më shumë Presidenti Begaj: Marrëdhëniet shqiptaro-turke janë të një rëndësie strategjike

IMG 1810

Lajme

Presidenti Begaj në RFA “Argus”, anijen e Marinës së Mbretërisë së Bashkuar

Presidenti i Republikës Sh. T. Z. Bajram Begaj, zhvilloi sot një vizitë në anijen ushtarake të Marinës...

Lexo më shumë Presidenti Begaj në RFA “Argus”, anijen e Marinës së Mbretërisë së Bashkuar

fe291de4 6e65 4fa3 9a63 85c920a1dc65

Lajme

Presidenti Begaj me biznesmenët e Shijakut: Investimet e huaja serioze dhe sipërmarrjet shqiptare të ndershme e zhvillojnë Shqipërinë

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj, zhvilloi takime me biznesmenët e Bashkisë së Shijakut,...

Lexo më shumë Presidenti Begaj me biznesmenët e Shijakut: Investimet e huaja serioze dhe sipërmarrjet shqiptare të ndershme e zhvillojnë Shqipërinë

d73147c5 d9c3 444a b82f f1fc73f7e2c2

Lajme

Presidenti Begaj vizitë zyrtare në bashkinë e Shijakut

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj, zhvilloi sot një vizitë në Shijak, ku u takua me...

Lexo më shumë Presidenti Begaj vizitë zyrtare në bashkinë e Shijakut

STEMA 01 01

Lajme

Njoftim shtypi mbi dekretin “Për shpalljen e ligjit nr. 106/2023, “Për disa shtesa dhe ndryshime në ligjin nr. 8891, datë 2.5.2002, “Për organizimin dhe funksionimin e komisioneve hetimore të Kuvendit”

Presidenti i Republikës nxori sot dekretin “Për shpalljen e ligjit nr. 106/2023, “Për disa shtesa dhe...

Lexo më shumë Njoftim shtypi mbi dekretin “Për shpalljen e ligjit nr. 106/2023, “Për disa shtesa dhe ndryshime në ligjin nr. 8891, datë 2.5.2002, “Për organizimin dhe funksionimin e komisioneve hetimore të Kuvendit”

WhatsApp Image 2024 01 16 at 12.31.38

Lajme

Ceremonia e Betimit të anëtarëve të rinj të Këshillit të Ministrave

Në Institucionin e Presidentit të Republikës u zhvillua sot Ceremonia e Betimit të anëtarëve të rinj...

Lexo më shumë Ceremonia e Betimit të anëtarëve të rinj të Këshillit të Ministrave

0a8bb23c 0456 4b4f 8aeb 3e17d01e24f0 1

Lajme

Presidenti, mesazh deputetëve: Ndalni konfliktet! Parlament funksional, realizoni reformën zgjedhore dhe votimin e emigrantëve!

Presidenti i Republikës, SH. T. Z. Bajram Begaj, iu drejtua sot politikanëve me një mesazh të posaçëm...

Lexo më shumë Presidenti, mesazh deputetëve: Ndalni konfliktet! Parlament funksional, realizoni reformën zgjedhore dhe votimin e emigrantëve!

WhatsApp Image 2024 01 10 at 8.28.07 PM

Lajme

Mesazhi i Presidentit Begaj në pritjen e përfaqësuesve të Trupit Diplomatik në Shqipëri

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, SH. T. Z. Bajram Begaj, zhvilloi mbrëmjen e sotme pritjen me...

Lexo më shumë Mesazhi i Presidentit Begaj në pritjen e përfaqësuesve të Trupit Diplomatik në Shqipëri