Presidenti i Republikës së Shqipërisë

Lajme

IMG 20230915 WA0009

Lajme

Presidenti i Republikës pret Zv. Presidenten e Republikës së Bullgarisë, znj. Iliana Iotova

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bajram Begaj, priti sot Zv. Presidenten e Republikës së Bullgarisë, znj....

Lexo më shumë Presidenti i Republikës pret Zv. Presidenten e Republikës së Bullgarisë, znj. Iliana Iotova

Amb 3 1 1 scaled

Lajme

Presidenti Begaj pranon Letrat Kredenciale të Ambasadores së Mongolisë, Sh.S.Znj. Tserendorj Narantungalag

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bajram Begaj, pranoi sot Letrat Kredenciale të Ambasadores së Mongolisë,...

Lexo më shumë Presidenti Begaj pranon Letrat Kredenciale të Ambasadores së Mongolisë, Sh.S.Znj. Tserendorj Narantungalag

Amb 2 1 scaled

Lajme

Presidenti Begaj pranon Letrat Kredenciale të Ambasadores së Kilit, Sh.S.Znj. Patricia Jacquelin Araya

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bajram Begaj, pranoi sot Letrat Kredenciale të Ambasadores së Kilit,...

Lexo më shumë Presidenti Begaj pranon Letrat Kredenciale të Ambasadores së Kilit, Sh.S.Znj. Patricia Jacquelin Araya

Amb 2 scaled

Lajme

Presidenti Begaj pranon Letrat Kredenciale të Ambasadores së Tajlandës, Sh.S.Znj. Rommanee Kananurak

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bajram Begaj, pranoi sot Letrat Kredenciale të Ambasadores së Tajlandës,...

Lexo më shumë Presidenti Begaj pranon Letrat Kredenciale të Ambasadores së Tajlandës, Sh.S.Znj. Rommanee Kananurak

1.JPG

Lajme

Presidenti Begaj takohet me përfaqësuesit e partive politike shqiptare në Maqedoninë e Veriut

Gjatë qëndrimit në Shkup, Presidenti Begaj u...

Lexo më shumë Presidenti Begaj takohet me përfaqësuesit e partive politike shqiptare në Maqedoninë e Veriut

Ministrat 5 scaled

Lajme

Zhvillohet ceremonia e betimit të anëtarëve të rinj të Këshillit të Ministrave

U zhvillua sot në Institucionin e Presidentit të Republikës ceremonia e betimit të anëtarëve të rinj...

Lexo më shumë Zhvillohet ceremonia e betimit të anëtarëve të rinj të Këshillit të Ministrave

Brdo Brijuni scaled

Lajme

Presidenti Begaj merr pjesë në inaugurimin e bustit të Nënë Terezës në Ambasadën e Kosovës në Shkup

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bajram Begaj, së bashku me Presidenten e Republikës së Kosovës,...

Lexo më shumë Presidenti Begaj merr pjesë në inaugurimin e bustit të Nënë Terezës në Ambasadën e Kosovës në Shkup

Foto Cover 2 1

Lajme

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bajram Begaj, merr pjesë në Takimin e Liderëve të Procesit të Brdo-Brijunit

  Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bajram Begaj, mori pjesë në Takimin e radhës të Liderave të...

Lexo më shumë Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bajram Begaj, merr pjesë në Takimin e Liderëve të Procesit të Brdo-Brijunit

Lajme

Njoftim për shtyp

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bajram Begaj dekreton shkarkimin e ministrave që largohen nga detyra, dhe...

Lexo më shumë Njoftim për shtyp

WhatsApp Image 2023 09 07 at 14.10.35

Lajme

Presidenti Begaj takohet me Presidentin Tokayev në Kazakistan

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Sh.T.Z. Bajram Begaj i shoqëruar nga Zonja e Parë Armanda Begaj,...

Lexo më shumë Presidenti Begaj takohet me Presidentin Tokayev në Kazakistan

WhatsApp Image 2023 09 07 at 14.39.33 1 1

Lajme

Nën kujdesin e Presidentit Begaj, çelet ekspozita kushtuar Nënë Terezës në Institucionin e Presidentit

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bajram Begaj, i shoqëruar edhe nga Presidentja e Republikës së Kosovës,...

Lexo më shumë Nën kujdesin e Presidentit Begaj, çelet ekspozita kushtuar Nënë Terezës në Institucionin e Presidentit

thumbnail Kosova 5 1 1 1

Lajme

Pyetjet dhe përgjigjet e Presidentit Begaj gjatë konferencës për shtyp me Presidenten e Republikës së Kosovës

Pyetja nr.  1: Procesi i njohjes së Kosovës është ngadalësuar duke u shoqëruar pak edhe me...

Lexo më shumë Pyetjet dhe përgjigjet e Presidentit Begaj gjatë konferencës për shtyp me Presidenten e Republikës së Kosovës