Presidenti i Republikës së Shqipërisë

Galeria

presidenti begaj ambasadori norvegjise

Foto Galeria, Galeria

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj pret në një takim kortezie Ambasadorin e Mbretërisë së Norvegjisë, Sh. T. Z. Jens Erik Grøndahl

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj priti në një takim kortezie Ambasadorin e Mbretërisë së...

Lexo më shumë Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj pret në një takim kortezie Ambasadorin e Mbretërisë së Norvegjisë, Sh. T. Z. Jens Erik Grøndahl

presidenti begaj komandanti KFOR

Foto Galeria, Galeria

Presidenti Begaj pritet në takim nga Komandanti i KFOR-it, Gjeneral Major Ferenc Kajári

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj është pritur në takim nga Komandanti i KFOR-it, Gjeneral...

Lexo më shumë Presidenti Begaj pritet në takim nga Komandanti i KFOR-it, Gjeneral Major Ferenc Kajári

presidenti begaj takim me opoziten shqiptare kosove

Foto Galeria, Galeria

Presidenti Begaj zhvillon takime me drejtues të opozitës parlamentare shqiptare dhe përfaqësues të partive minoritare në Kosovë

Në ditën e dytë të vizitës në Kosovë, Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj është takuar,...

Lexo më shumë Presidenti Begaj zhvillon takime me drejtues të opozitës parlamentare shqiptare dhe përfaqësues të partive minoritare në Kosovë

presidenti begaj kryeministri kurti e1660576490759

Foto Galeria, Galeria

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj takon Kryeministrin e Kosovës, Sh. T. Z. Albin Kurti

...

Lexo më shumë Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj takon Kryeministrin e Kosovës, Sh. T. Z. Albin Kurti

presidenti begaj kryeparlamentari konjufca

Foto Galeria, Galeria

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj takon Kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Sh. T. Z. Glauk Konjufca

...

Lexo më shumë Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj takon Kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Sh. T. Z. Glauk Konjufca

presidenti begaj kryeministri kurti e1660576490759

Foto Galeria, Galeria

Presidenti Begaj takon Kryeministrin Kurti dhe Kryeparlamentarin Konjufca: Mbështetja ime e palëkundur për Kosovën dhe interesat e saj

Prishtinë Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj ka zhvilluar sot pasdreke takime me Kryetarin e...

Lexo më shumë Presidenti Begaj takon Kryeministrin Kurti dhe Kryeparlamentarin Konjufca: Mbështetja ime e palëkundur për Kosovën dhe interesat e saj

presidenti begaj deklarate kosove

Foto Galeria, Galeria

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj gjatë konferencës së përbashkët për shtyp me Presidenten e Kosovës, Sh. S. Znj. Vjosa Osmani – Sadriu

...

Lexo më shumë Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj gjatë konferencës së përbashkët për shtyp me Presidenten e Kosovës, Sh. S. Znj. Vjosa Osmani – Sadriu

presidenti begaj vizite zyrtare ne kosove4 e1660552680600

Foto Galeria, Galeria

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj pritet me ceremonitë më të larta shtetërore nga Presidentja e Kosovës, Sh. S. Znj. Vjosa Osmani – Sadriu

...

Lexo më shumë Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj pritet me ceremonitë më të larta shtetërore nga Presidentja e Kosovës, Sh. S. Znj. Vjosa Osmani – Sadriu

ambasadori japonez2 e1660214917819

Foto Galeria, Galeria

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj pret në një takim kortezie Ambasadorin e Japonisë, Sh. T. Z. Mitsuyuki Takada

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj priti në një takim kortezie Ambasadorin e Japonisë, Sh....

Lexo më shumë Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj pret në një takim kortezie Ambasadorin e Japonisë, Sh. T. Z. Mitsuyuki Takada

Haxhi Dede Edmond Brahimaj

Foto Galeria, Galeria

Takim me Kryetarin e Kryegjyshatës Botërore Bektashiane H. Haxhi Dede Edmond Brahimaj

...

Lexo më shumë Takim me Kryetarin e Kryegjyshatës Botërore Bektashiane H. Haxhi Dede Edmond Brahimaj

Bujar Spahiu

Foto Galeria, Galeria

Takim me Kryetarin e Komunitetit Mysliman H. Bujar Spahiu

...

Lexo më shumë Takim me Kryetarin e Komunitetit Mysliman H. Bujar Spahiu

amb greke

Foto Galeria, Galeria

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj pret në një takim kortezie Ambasadoren e Republikës së Greqisë, Sh. S. Znj. Sophia Philippidou

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj priti në një takim kortezie Ambasadoren e Republikës së...

Lexo më shumë Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj pret në një takim kortezie Ambasadoren e Republikës së Greqisë, Sh. S. Znj. Sophia Philippidou