Presidenti i Republikës së Shqipërisë

Galeria

3817bb59 7691 4491 a2f4 e40c17a832f6

Foto Galeria, Galeria

Presidenti Begaj, mesazh për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO

...

Lexo më shumë Presidenti Begaj, mesazh për 15-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO

34709885 bea5 4c01 83b2 2df9cc47afb8

Foto Galeria, Galeria

Presidenti Begaj, pret në takim Raportuesen për Shqipërinë në Parlamentin Evropian, Isabel Santos

...

Lexo më shumë Presidenti Begaj, pret në takim Raportuesen për Shqipërinë në Parlamentin Evropian, Isabel Santos

lisa

Foto Galeria, Galeria

Presidenti Begaj, pret në takim Komandantin e Gardës Kombëtare të New Jersey,Gjeneralmajor Lisa Hou

...

Lexo më shumë Presidenti Begaj, pret në takim Komandantin e Gardës Kombëtare të New Jersey,Gjeneralmajor Lisa Hou

WhatsApp Image 2024 04 03 at 13.04.32

Foto Galeria, Galeria

Presidenti Begaj: Më 24 Mars 1999 NATO dhe SHBA shpëtuan Kosovën dhe stabilizuan Ballkanin

...

Lexo më shumë Presidenti Begaj: Më 24 Mars 1999 NATO dhe SHBA shpëtuan Kosovën dhe stabilizuan Ballkanin

IMG 7069

Foto Galeria, Galeria

Presidenti Begaj, takim pune me Presidentin e Malit të Zi, Jakov Milatoviç

...

Lexo më shumë Presidenti Begaj, takim pune me Presidentin e Malit të Zi, Jakov Milatoviç

WhatsApp Image 2024 04 03 at 1.03.43 PM

Foto Galeria, Galeria

Presidenti i Republikës Sh.T.Z Bajram Begaj, uroi sot besimtarët bektashinj për Festën e Sulltan Novruzit e cila për ta përkon me ditëlindjen e Imam Aliut në Qabe

...

Lexo më shumë Presidenti i Republikës Sh.T.Z Bajram Begaj, uroi sot besimtarët bektashinj për Festën e Sulltan Novruzit e cila për ta përkon me ditëlindjen e Imam Aliut në Qabe

IMG 6598

Foto Galeria, Galeria

Presidenti Begaj pranon Letër Kredencialet e Ambasadorit të Sulltanatit tё Omanit, Sayyid Nazar Aljulanda Majid Al-Said

...

Lexo më shumë Presidenti Begaj pranon Letër Kredencialet e Ambasadorit të Sulltanatit tё Omanit, Sayyid Nazar Aljulanda Majid Al-Said

IMG 6600

Foto Galeria, Galeria

Presidenti Begaj pranon Letrat Kredenciale të Ambasadorit të Mbretërisë së Norvegjisë, Andreas Gaarder

...

Lexo më shumë Presidenti Begaj pranon Letrat Kredenciale të Ambasadorit të Mbretërisë së Norvegjisë, Andreas Gaarder

IMG 6605

Foto Galeria, Galeria

Presidenti Begaj me Ambasadorët e QUINT-it, për avancimin e reformave në vend dhe kontributin e Shqipërisë në zhvillimet rajonale dhe globale

...

Lexo më shumë Presidenti Begaj me Ambasadorët e QUINT-it, për avancimin e reformave në vend dhe kontributin e Shqipërisë në zhvillimet rajonale dhe globale

IMG 6356

Foto Galeria, Galeria

Presidenti Begaj nderohet me Çmimin Ndërkombëtar “Nizami Ganjavi”

...

Lexo më shumë Presidenti Begaj nderohet me Çmimin Ndërkombëtar “Nizami Ganjavi”

e66f685f 5e60 4748 9a30 768490c3049d

Foto Galeria, Galeria

Presidenti Begaj në “Global Baku Forum”, takohet me Presidentin e Azerbajxhanit, Aliyev dhe kryeministrin Asadov

 ...

Lexo më shumë Presidenti Begaj në “Global Baku Forum”, takohet me Presidentin e Azerbajxhanit, Aliyev dhe kryeministrin Asadov

71f1fe80 a953 4513 958e a6156c44f437

Foto Galeria, Galeria

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj, takohet me Komandantin Suprem të Komandës Strategjike të NATO-s për Operacione, Gjeneral Cavoli

...

Lexo më shumë Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj, takohet me Komandantin Suprem të Komandës Strategjike të NATO-s për Operacione, Gjeneral Cavoli