Presidenti Meta takon Kryetarin e Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Haxhi Bujar Spahiu dhe u uron festën e Fitër Bajramit të gjithë besimtarëve myslimanë shqiptarë

Presidenti Meta takon Kryetarin e Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Haxhi Bujar Spahiu dhe u uron festën e Fitër Bajramit të gjithë besimtarëve myslimanë shqiptarë

Sorry, this entry is only available in Albanian.