July 2018

Presidenti Meta nderon kujtimin e Adem Demaçit: Ke qenë, je e do të mbetesh përjetë maratonomaku i palodhur i lirisë! Prishtinë, Kosovë Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta ishte sot i pranishëm në ceremoninë mortore dhe homazhet shtetërore në nder dhe respekt të atdhetarit, luftëtarit të lirisë...