Presidenti Meta viziton dhe i shpreh ngushëllimet familjes së major Klodian Tanushit

Presidenti Meta viziton dhe i shpreh ngushëllimet familjes së major Klodian Tanushit

Sorry, this entry is only available in Albanian.