Presidenti Meta bën homazhe në nderim dhe respekt të ish-futbollistit dhe trajnerit të shquar tiranas, Ali Mema

Presidenti Meta bën homazhe në nderim dhe respekt të ish-futbollistit dhe trajnerit të shquar tiranas, Ali Mema

Sorry, this entry is only available in Albanian.